Продавець ✨Нірна – будівництво, обслуговування, чистка басейнів. Хімія, обладнання, аксесуари✨ розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1140 відгуків
(096) 024-48-85 (Viber, Whatsapp, Telegram)
Одеса, Україна
+380 (96) 024-48-85
Нірна – обслуговування, будівництво басейнів в Одесі. Продаж хімії, обладнання та аксесуарів

Щоб вода в басейні не цвіла і не зеленіла, що робити?

Щоб вода в басейні не цвіла і не зеленіла, що робити?

Без регулярного і грамотного обслуговування  швидко погіршується якість басейну і зовнішній вигляд води. У сонячну спеку достатньо лише кілька днів, щоб водоєм втратив красу, а господар був стурбований питанням, чим обробляти воду в басейні, щоб запобігти її цвітіння. Чи можна усунути цю проблему і запобігти її виникненню у майбутньому, будь ласка, прочитайте далі.

Чим обробляти воду в басейні?

Коли вода помутніла і позеленіла, найбільшу ефективність та швидкість очищення зможе забезпечити тільки хімічна дезінфекція басейну. Перш ніж використовувати хімію, слід визначити рівень рН і привести його у відповідність з нормою (7.0 - 7.2). Якщо показник рН не буде в межах норми, дезінфекція буде менш ефективною. Найкращий результат у боротьбі проти виникнення зелені дає хімія для басейну на основі хлору. Хлорвмісні препарати мають виражений бактерицидний ефект, і за рахунок окислення органічних сполук, які не вловлюються фільтрами, забезпечують глибоке очищення води. Використання хлору в рекомендованих виробником дозах з оптимальною витримкою часу між дезінфекцією та безпосередньою експлуатацією басейну для купання мінімізує будь-які негативні прояви даної хімії.

Як можна очистити воду від зелені?

Розглядаючи хімічні засоби для очищення води від зелені, не можна не виділити альгіцид. Ця речовина уповільнює обмінні процеси у найдрібніших водоростевих утворень і зупиняє їхнє розмноження у воді. Якщо активно зеленіє вода, додавання альгіциду в комбінації з хлорною дезінфекцією забезпечує пролонговану виражену ефективність і зведе до мінімуму повторного утворення водоростей на стінках чаші та у воді басейну. Боротьба з водоростями повинна проводитися систематично - це набагато легше, ніж мучитися із запущеною проблемою. Особливо це актуально для відкритих басейнів, куди із довкілля безперешкодно потрапляють зелені спори. На початку сезону, перш ніж заповнювати чашу водою, рекомендується нанести альґіцид губкою на стінки і дати добре висохнути. Ця проста дія забезпечить ефектний захист басейну від зеленого нальоту на декілька тижнів. Такий прийом буде також корисним, якщо господарі через тривалий від'їзд спускають більшу частину води.

Що можна зробити, аби запобігти зеленню басейну?

Щоб запобігти зелені у воді басейну, необхідні комплексні профілактичні дії. Знизити ризик цвітіння до мінімуму допоможуть такі дії:

● Регулярний контроль рівня рН і підтримання його в рамках 7,0 - 7,2 (рекомендується проводити перевірку щонайменше 2 рази на тиждень при активному використанні басейну);

● Постійний контроль якості і чистоти води, фільтрація, видалення сміття з поверхні;

● Регулярне використання хімії для очищення води на основі хлору та альгіциду. Якісні препарати на основі хлору при дотримння дозувань сприяють чистоті води в басейні, а альгіцид не дозволить розмножуватися водорослевим утворенням.

Дехто вважає, що тент може повністю захистити воду у відкритому басейні від цвітіння і утворення водоростей. Насправді це не так. Тент захищає від потрапляння в чашу сміття і зменшує швидкість розмноження мікроорганізмів. Тент не стане повноцінним розв’язанням цієї проблеми.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner